1. Wprowadzenie do geometrii w systemie Montessori. Kształcenie zmysłów

Cześć,

witamy Cię bardzo serdecznie w kursie “Geometria z Montessori”. Kurs oficjalnie rozpocznie się początkiem października – wstępnie ustaliłyśmy dzień rozpoczęcia na wtorkowy wieczór 4 października. Nieco wcześniej zacznie też działać grupa na Facebooku – nie uruchamiamy jej w czasie wakacji, bo dla nas będzie to intensywny czas na pracę nad kursem, a o wszystkim będziemy informować Cię drogą mailową.

Ale skoro jesteś tutaj już dzisiaj, to znaczy, że kupiłaś kurs w przedsprzedaży, a aktualnie mamy wakacje i nie chcemy Cię w tym czasie zostawić tylko z pustym kursem. Dlatego też zapraszamy Cię na webinar “Wakacyjna geometria” – więcej dowiesz się o nim w następnej lekcji.

Jeśli uczestniczyłaś już w jakimś kursie organizowanym przez “ZA DZIECKIEM”, to być może zdziwi Cię to, że na Twoim koncie pojawiło się aż 10 różnych kursów – to dlatego, że kupiłaś cały pakiet obejmujący swoim zakresem całą szkołę podstawową, a także zagadnienia podstawowe sensoryczne z zakresu przedszkolnego. Bo niektóre dzieci będą potrzebować jeszcze tego sensorycznego wprowadzenia mimo tego, że są już np. w czwartej klasie.

Poszczególne “małe kursy” będą jesienią dostępne w sprzedaży oddzielnie, ale do nich nie będzie już naszego wsparcia w grupie i tego sensorycznego wstępu, a także dodatkowych bonusów.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz napisać na kasia@zadzieckiem.pl.